Bonus karta

karta do světa
plného výhod

Celoroční výhody

Informace o BONUS PROGRAMU

+420 731 547 971
bonus@sportparkliberec.cz

ZÁKLADNÍ INFORMACE

BONUS PROGRAM je věrnostní program Sport Parku Liberec a dalších smluvních partnerů v Liberci a blízkém regionu. Program je odměnou pro hokejové fanoušky, sportovce i další pravidelné návštěvníky a opravňuje je k využití mnoha cenových či množstevních výhod, a to jak přímo v Home Credit Areně a Sport Parku Liberec, tak i mimo tento areál.

JAK ZÍSKAT BONUS KARTU

BONUS KARTU je možné zakoupit samostnatně prodejně vstupenek Rotundě. Cena samostatné BONUS KARTY je 100 Kč. Bonus kartu automaticky získávají hokejoví fanoušci, kteří si zakoupili permanentku na domácí utkání Bílých Tygrů, členové Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři a sportujíci návštěvníci, kteří si zakoupili permanentky na vybraná sportoviště umístěná v areálu Sport Parku Liberec.

Podmínky

BONUS KARTU lze zakoupit na prodejně vstupenek a permanentek v Rotundě v areálu Sport Parku Liberec. Cena samostatné BONUS KARTY je 100 Kč. Podmínkou pro získání BONUS KARTY je vyplnění jména, příjmení, kontaktu a data narození do Protokolu o prodeji a souhlas se zpracováním těchto údajů, podle zákona č. 101/2000 Sb.