Hotel Antonie

Zelená ulice 905, Frýdlant v Čechách

O akci

Naproti sídlu slavného Valdštejna vyrostl na jižní stráni frýdlantského předměstí luxusní hotelový komplex jako z jiného světa, kde se moderní architektura snoubí s nadčasovým designem. Jak restaurace, tak terasa nabízí spektakulární panoramatický výhled na zámek a řetězec Jizerských hor.  Exklusivní wellness a spa s nerezovým 15 m bazénem, vířivkou, saunami, soláriem tvoří vnitřní část odpočinkové zóny, která přechází v upravenou odpočinkovou zahradu s koupacím biotopem s 20 metrovou plaveckou dráhou a dětským hřištěm. Součástí celého komplexu Antonie je také squash, badminton, tenis či fitness.
Hotel Antonie pro Vás každý měsíc připraví speciální akci, která bude trvat vždy od prvního dne v daném měsíci do konce měsíce.

Listopad:

Tip na dlouhé podzimními večery? Udělejte si výlet do hotelu Antonie a jeho Wellness&Spa Conceptu. Moderní objekt wellness a spa služeb, kde se nejkrásnější přírodní materiály a procedury vrací až ke kořenům řeckých a římských lázní. Patří sem pravá římská parní lázeň (caldarium), odpočinková místnost (respirium) či ochlazovací bazének (frigidárium). Moderní spa však nabízí i vertikální turbosolárium, infra saunu, finskou saunu, nespočet variací masaží, Whirlpool a samozřejmě vnitřní bazén s proudy. Každý držitel BONUS Karty obdrží při zaplacení vstup do Wellness&Spa zóny na minimálně 2 hodiny mísu s ovocem a 0,5l naší domácí limonády dle výběru.

 

Prosinec:

Zveme Vás na jedinečnou romantickou večeři do restaurace hotelu Antonie**** Frýdlant. Zavolejte si na recepci hotelu Antonie, předvyberte si na našich webových stránkách z volně dostupného lísku večerní menu v ceně alespoň 700,- CZK, a jako nadstandard od nás dostanete soukromí jedinečné designové dřevostavby roku 2014 „Paraboloidu“. Zde si budete moci vychutnat Vaše lahodné menu. Během večeře se můžete kochat nádherným panoramatickým výhledem na Jizerské hory a frýdlantský zámek.

 

Leden:

Udělejte si výlet do hotelu Antonie a jeho Wellness&Spa Conceptu. Moderní objekt wellness a spa služeb, kde se nejkrásnější přírodní materiály a procedury vrací až ke kořenům řeckých a římských lázní. Patří sem pravá římská parní lázeň (caldarium), odpočinková místnost (respirium) či ochlazovací bazének (frigidárium). Moderní spa však nabízí I vertikální turbosolárium, infra saunu, finskou saunu, nespočet variací masaží, Whirlpool a samozřejmě vnitřní bazén s proudy. Každý držitel BONUS Karty obdrží při zaplacení vstup do Wellness&Spa zóny na minimálně 2 hodiny mísu s ovocem a 0,5l naší domácí limonády dle výběru.

Jak uplatnit slevu

Akce je určena pouze pro držitele Bonus karty
Pro uplatnění slevy je nutné předložení Bonus karty
Platnost slevy od 1. 7. 2016 

KONTAKT
Tel.: +420 481 001 070
Mobil: +420 725 836 003
E-mail: info@antoniehotel.cz