Obecné

VELIKONOČNÍ SPORTOVÁNÍ PRO DĚTI S NADÍLKOU!
Přijďte si s dětmi během Velikonočních prázdnin (13. - 17. dubna) zasportovat do Haly míčových sportů! Každé dítě dostane jako dárek nápoj od Nutrendu ZDARMA. Akce platí pro individuální rezervace na tenis, stolní tenis, badminton a ricochet.

Otevírací doba je v pondělí 17. dubna je od 6.00 do 22.00 hod.

Hala je k dispozici celoročně a nabízí zázemí pro většinu indoorových sportů, tedy florbal, futsal, házenou, volejbal a další. K dispozici jsou badmintonové kurty, tenisové kurty a stoly pro stolní tenis. Součástí haly jsou kurty pro ricochet. 

REZERVACE pro skupinové sporty: futsal, volejbal, nohejbal, baseball je nutné rezervovat na recepci Haly míčových sportů.
REZERVACE pro individuální sporty: tenis, badminton, richochet nebo stolní tenis je možné rezervovat ONLINE.

V hale jsou dvě šatny pro veřejnost a čtyři pro sportující oddíly. Skříňky v šatnách jsou pro individuální sportovce zdarma. Vybavení na raketové sporty si můžete zapůjčit nebo zakoupit na recepci, stejně tak i sportovní výživu a další doplňky pro sportovce.

Od pondělí do pátku (do 13 hod.) můžete výhodně sportovat se výraznou slevou. Majitele kreditních permanentek na sportoviště odměňujeme další až 10% slevou. Permanentku na sportoviště zakoupíte na recepci.

Badminton: 5 kurtů s taraflexovým povrchem
Tenis: 2 kurty – jeden s taraflexovým, druhý s japexovým povrchem
Ricochet: 2 kurty s elektronickým počítadlem bodů
Stolní tenis: 2 stoly v Hale míčových sportů pro veřejnost, herna stolního tenisu s 8 stoly pro sportující oddíly v indoor areálu Krček
Sál pro míčové sporty: s povrchem taraflex vhodný pro většinu míčových sportů, možnost zapůjčení futsalových či florbalových branek a mantinelů. Pro sportovní akce jsou k dispozici až 3 sály.


V případě zájmu o dlouhodobý pronájem nebo zajištění sportovního soustředění kontaktujte:
Milan Trojek
tel: +420 731 547 926
e-mail: trojek@homecreditarena.cz

Pronájem tělocvičny: 500 Kč / hod.
Šatna k tělocvičně na akci: 200 Kč / den

 

Otevírací doba

PO 6 - 23 6 - 23
ÚT 6 - 23 SO 6 - 22
ST 6 - 23 NE 6 - 22
ČT 6 - 23