Recepční/Recepčního Hotelu

Do hotelu Aréna***, který je součástí areálu Home Credit Areny, hledáme kolegyni/kolegu na pozici Recepční/Recepčního

Do našeho týmu hotel ARENA hledáme spolehlivého a komunikativního „RECEPČNÍ/RECEPČNÍHO“, který/á bude první tváří našeho hotelu a bude zajišťovat příjemný pobyt pro naše hosty.

Co bude Vaším úkolem?

· Uvítání a registrace hostů

· Poskytování informací o hotelu a okolí

· Řešení dotazů a požadavků hostů

· Správa rezervací a check-outů

· Administrativní činnosti spojené s chodem recepce

· Obsluha telefonní informační linky, obsluha emailové informační adresy

· Prodej doplňkového zboží

Co od Vás očekáváme?

· SŠ vzdělání (zkušenost na podobné pozici výhodou)

· Příjemné a profesionální vystupování

· Výborné komunikační schopnosti

· Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (další jazyk výhodou)

· Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

· Znalost práce na PC

· Chuť pracovat a učit se novým věcem

· Časovou flexibilitu, směnný provoz

· Ochotu pracovat s penězi

Co nabízíme?

· Přátelský kolektiv

· Zaměstnání na PP

· Odměny odpovídající pracovnímu výkonu

· 5 týdnů dovolené

· Stravenkový paušál

· Permanentky na akce

· Možnost využít sportoviště i pro rodinu

· Zvýhodněné tarify na volání od O2

· Nástup dle dohody

· Sportovně-kulturní akce pro zaměstnance

· Příspěvek na organizovaný dětský tábor

· 50% sleva na využití zdravotnických služeb

· Nástup od 01.09.2024

Pokud jste se v této práci našli, napište nám na spurova@homecreditarena.cz nebo zavolejte na +420 601 215 431