Sport Live 2018

Největší sportovní veletrh v severních Čechách

Sport Live 2018

 SPORT LIVE 2018 je největší sportovní akce v severních Čechách věnovaná všem milovníkům sportu. Více než 50 sportovních klubů z libereckého kraje zde reprezentuje svůj sport a naprostá většina klubů nabírá nové členy z řad nejmenších nadějí. Na ochozu Home Credit Areny najdete i výrobce a prodejce sportovních potřeb a vybavení, kteří zde prezentují své produkty, představují novinky a vyprodávají zásoby s velkými slevami. V rámci doprovodného programu se na ploše arény předvedou divákům nadějní sportovci libereckých oddílů a sportovních center.
Součástí veletrhu je i samostatná FIT ZÓNA, která na malém pódiu představí novinky ve světě fitness, krátké workshopy zaměřené na zdravou výživu i nové trendy v kondičním cvičení.


Program momentálně připravujeme.


Veletrh SPORT LIVE 2017 proběhl za podpory Libereckého kraje a Města Liberec.
Home Credit Arena a Sport Park Liberec
Sobota 8.9.2018
ZDARMA

Pro vystavovatele

Staňte se vystavovatelem a využijte možnost prezentace na největším sportovním veletrhu v severních Čechách. Nabídka je určena všem firmám zaměřeným na sport, sportovní vybavení a oděvy, zdravý životní styl, rehabilitaci, dále sportovním centrům a areálům a také sportovním klubům, oddílům a nejrůznějším spolkům zaměřeným na sport a volnočasové aktivity. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte na níže uvedených telefonních číslech nebo e-mailu.

Firmy, které nejsou ze sportovního prostředí (prezentace aut na veletrhu, pojišťovnictví, atd.) se mohou také prezentovat na veletrhu, cena je řešena individuálně.

Kontaktní osoby pro veletrh

Petr Hrubeš
+420 488 048 163
+420 731 547 926
hrubes@homecreditarena.cz

Podmínky účasti na veletrhu

Připravujeme
0
POČET NÁVŠTĚVNÍKŮ na akci
0
ODDÍLŮ A FIREM VYSTUPUJÍCÍCH V RÁMCI DOPROVODNÉHO PROGRAMU
0
POČET VYSTAVOVATELŮ NA VELETRHU
0
POČET SPORTŮ K VYZKOUŠENÍ NA VELETRHU